Hakkımızda

Balakar Mimarlık , yalıtım sektöründe çağın gerektirdiği çevre duyarlılığı, geri dönüştürülebilen ürün kullanımları konusunda çalışmalar yapmıştır. Yalıtım değerini bina ömrü boyunca sürdürebilen sağlıklı malzemeler günümüzde enerji sektöründe kullanılmaya başlanmıştır. Biçer Proje inşaat sektöründe geri dönüştürülebilen keçe yalıtım malzemeleri sahasına 2014 yılında başlamıştır. Yıllardır sürdürdüğü AR-GE çalışmaları sonucu yalıtım sektöründe hızlı adımlarla liderliğe ilerlemektedir. Bu sektörde pek çok derneğin üyesi olarak yalıtım sektörünün bilimsel kurumlarında da görev almaktadır.

Yalıtım sektöründe yaptığımız araştırmalar bizi en doğal, kanserojen olmayan, nefes alma özelliği bulunan, zor alevlenir sınıfa yer alan, ısı ve ses yalıtım değerleri en ideal seviyede olan ve özellikle Türk Malı izoBOZZ ve FeltBi yalıtım keçesi ürünlere yönlendirmiştir.

Ürünlerimizi İnceleyin!

Feltbi Keçeleri, Isı ve Ses Yalıtımında Uzman

Müşteri Yorumları

Sizde bugün mutlu müşterimize katılın,

İzobozz Nonwoven teknoloji ile üretilmiş ISI YALITIMI, SES YALITIMI, NEM, RUTUBET, DEPREM izolasyonunda mükemmel değerleri ile dış cephe, iç cephe, şap altı, duvar arası, jeneratör odası, vb. gibi alanlarda kullanılmak üzere üretilmiştir.
70
üzerinde şirket
ve kurumun tercihi
81
Şehirde, yerinde
hizmet sağlıyoruz

Bizimle çalışan kurum ve şirketler